The apple store offers 12 months worth of one on one lessons (any topic) for $99 dollars. I will be purchasing my first macbook next week. What are your thoughts on the Apple store lessons? Seems like a high cost item for the store (too many man hrs for only 99 dollars).
Thanks for your responses in advance.
Thanks for your responses in advance.